زیبایی خود به تنهایی همه چیز است

آدرس: احمد آباد، نبش ملاصدرا 2، ساختمان سپهر صدرا، واحد 5

  • تلفن تماس : 38414605 - 051
  • تلفن همراه منشی: 09058912899

بهترین سن برای انجام بلفاروپلاستی چه سنی است؟

بلفاروپلاستی در مشهد

عمل بلفاروپلاستی به معنی ساخت پلک و یا بازسازی پلک است و امروزه در عمل زیبایی پلک و رفع پف پلک استفاده می شود
در افراد جوان که به دلایل ژنی ممکن است زیبایی پلک خود را از دست داده باشند در میانسالی با اهداف جوانسازی چهره و برگرداندن حالت جوانی به چشم ها از این عمل استفاده می شود البته شل شدگی بیش از حد پلک ، افتادگی پلک ها ، باز ماندن پلک ها و خشکی چشم هم از عواملی است که می تواند افراد را برای این عمل ترغیب کند.
افرادی که تمایل به این جراحی دارند باید به غیر از سلامت عمومی شرایط زیر را نیز داشته باشند:

  1. نداشتن بیماری
  2. نکشیدن سیگار
  3. داشتن روحیه مثبت
  4. نداشتن مشکل چشمی خاص

بهترین سن برای این عمل در افراد محتلف متفاوت است و بر حسب نوع مشکل و نواقص پلک بهترین بازه برای این عمل بین ۲۰ تا ۸۰ سالگی است.
در افراد با مشکلات مادرزادی، جراحی در سنین پایین تر و در مشکلات ناشی از پیری پوست و تخریب آن ، جراحی پلک در سنین بالاتر انجام می شود.
بهترین کاندید جراحی زیبایی پلک کسانی هستند که حداقل ۳۵ سال سن داشته باشند و افتادگی پلک یا پف زیر چشم (در اثر تجمع چربی اضافه) باعث تغییرات ناخوشایند در چهره شان شده باشد.
به هر حال باید به یاد داشت که جراحی پلک به هر حال یک عمل جراحی است و عوارض احتمالی آن به سادگی از بین نمی رود. بنابراین برای انجام این جراحی مشاوره دقیق تخصصی ضروری است.
ترمیم زخم یک فرایند تدریجی است. محل برش معمولاً تا ۶ ماه ته رنگ صورتی دارد و پس از این مدت کم کم به صورت یک خط ظریف سفید درمی آید و تقریباً محو می شود.
شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با مرکز درمانی دکتر مهدی غلامی در مشهد در ارتباط باشید

دیدگاه خود را بنویسید

پانزده + 15 =