زیبایی خود به تنهایی همه چیز است

آدرس: احمد آباد، نبش ملاصدرا 2، ساختمان سپهر صدرا، واحد 5

  • تلفن تماس : 38414605 - 051
  • تلفن همراه منشی: 09058912899

بهترین نوع یا برند ایمپلنت

بهترین ایمپلنت دندان کدام است؟

تعیین اینکه کدام سیستم ایمپلنت دندان برای کاشت ایمپلنت بهتر است کمی مشکل است اما سه فاکتور مهم را می توان در این رابطه ذکر کرد اولین و مهمترین فاکتور تخصص و تجربه دندانپزشک، فاکتور دوم مراقبت ها و بهداشت بیمار، فاکتور سوم انتخاب یک سیستم ایمپلنت معتبر و مناسب است البته سابقه شرکت در تولید ایمپلنت و میزان سرمایه گذاری روی بخش تحقیق و توسعه به منظور بهبود سیستم های تولید ایمپلنت های دندانی می توانند از مهمترین فاکتورهای انتخاب بهترین شرکت تولید کننده ایمپلنت دندان باشد نکته مهم دیگر در دسترس بودن اجزا و قطعات مختلف ایمپلنت در شرایطی که با ایجاد مشکل پس از کاشت ایمپلنت ها، دندانپزشک بتواند به راحتی ایمپلنت یا قطعات آن را تعویض کند
در طی سال ها تقریباً تمام ایمپلنت های دندان از ماده ای به نام تیتانیوم ساخته میشدن اما با پیشرفت تکنولوژی از تیتانیوم یا زیرکونیوم تولید می شوند که باید محکم و مقاوم باشند در این باره حتما باید استحکام مواد ایمپلنت دندان و طراحی آن باید با خاصیت بدنی سازگار باشد.
در حال حاضر ۱۵۰ کارخانه در جهان در زمینه تولید ایمپلنت فعالیت اما مشهورترین و پر فروش ترین آنها استرومن و نوبل بیوکر است. باید توجه داشت که سیستم های ایمپلنت دندان برای شرایط کلینیکی مختلف طراحی شده است و انتخاب بهترین سیستم ایمپلنت دندان باید توسط متخصص انجام گیرد در نتیجه می توان مهمترین و با کیفیت ترین شرکت های تولید کننده ایمپلنت های دندانی را به ترتیب زیر معرفی کرد:

  • Straumann
  • Nobel Biocare (Danaher)
  • (Dentsply Sirona (Previously Astra Tech
  • Zimmer Biomet
  • BioHorizons

ایمپلنت دندان در مشهد

تمام این پنج شرکت بیش از ۳۰ سال که در حال تولید ایمپلنت های دندانی هستند و روی افزایش دوام و طول عمر آن با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته ساخت ایمپلنت تحقیقات بسیاری انجام می دهند. به علاوه ایمپلنت ها با کیفیت بسیار بالا در این شرکت و تولید شده و در سراسر جهان توزیع می‌شوند. تقریباً تمام کشورهای جهان از این ایمپلنت های دندانی استفاده کرده و دسترسی دندانپزشکان برای خرید قطعات و اجزای مختلف ایمپلنت های دندانی از این شرکتها بسیار آسان است.
پس لازم به ذکر است که حتما اگر ایمپلنتی را در ایران انتخاب کردید از برند شناخته‌ شده‌ای باشد که اگر در آینده ایمپلنت شما به مشکل برخورد همه‌ ی مجموعه‌ها آن برند را بشناسند و لوازم مربوط به آن برند را داشته و یا بتوانند تهیه کنند
شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ایمپلنت دندان در مشهد با مرکز درمانی دکتر مهدی غلامی در ارتباط باشید

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید

3 × 4 =