زیبایی خود به تنهایی همه چیز است

آدرس: احمد آباد، نبش ملاصدرا 2، ساختمان سپهر صدرا، واحد 5

  • تلفن تماس : 38414605 - 051
  • تلفن همراه منشی: 09058912899

نوع پوست بینی در جراحی زیبایی بینی تاثیر دارد؟

نوع پوست بینی در جراحی زیبایی بینی تاثیر دارد؟ (جراحی صورت در مشهد)

شکل و اندازه بینی توسط استخوان بینی مشخص می شود و مهم ترین عامل در جراحی بینی این است که روی استخوان بندی بینی کار کنند و همان طور که می دانیم این اسکلت توسط پوست پوشانده شده است. پوست با ضخامت متوسط و رنگ سالم و هموار بهترین نوع پوست در جراحی بینی است. پس می توان گفت نوع پوست اهمیت زیادی در عمل بینی دارد پوست هایی با ضخامت های خیلی نازک و یا خیلی ضخیم دارند بدترین شرایط را برای عمل بینی دارند. زیرا پوست نازک باعث می شود که جای برش جراحی روی آن بماند و عیب های اسکلت بینی را نمی شود به راحتی پنهان کرد همین طور پوست نازک هنگام جراحی تمایل به منقبض شدن دارد که باعث می شود از حالت طبیعی پس از عمل خارج شود و این انقباض موجب خارج شدن چارچوب بینی از حالت طبیعی پس از جراحی شود و ناهنجاری های ناخوشایند ایجاد می کند. بنابراین جراحی بینی برای کسانی که پوست نازک دارند بسیار حساس است درمقابل پوست های نازک پوست های ضخیم از چالش برانگیزترین نوع پوست ها در خصوص جراحی بینی هستند و حتی گاهی مانعی برای جراحی بینی است به همین دلیل بسیاری از جراحان به خاطر خطرات ناشی از این پوست ها از جراحی بینی این افراد خودداری می کنند
البته پوست‌های ضخیم یک ویژگی مثبت دارد و این است که عیوب اسکلت بینی را می پوشاند اما مدت زمان بهبود و میزان تورم و التهاب نیز در این بینی ها طولانی تر است.
در نتیجه می‌توان گفت ضخامت پوست بینی نقش مهمی را در نتیجه جراحی بینی بازی می‌کند و بهتر است قبل از اقدام برای جراحی بینی حتما با جراح زیبایی خود مشورت کنید .
برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با دکتر مهدی غلامی در ارتباط باشید

دیدگاه خود را بنویسید

3 × 3 =