زیبایی خود به تنهایی همه چیز است

آدرس: احمد آباد، نبش ملاصدرا 2، ساختمان سپهر صدرا، واحد 5

  • تلفن تماس : 38414605 - 051
  • تلفن همراه منشی: 09058912899

عمل بینی به صورت طبیعی

عمل بینی به صورت طبیعی (در مشهد)

اغلب افرادی که دارای مشکلاتی مانند قوز بینی، بینی بزرگ و نامتناسب بودن بینی با صورتشان هستند خود را نیازمند عمل جراحی بینی می دانند و از آنجایی که علاقه مند به تغییرات بزرگ نیستند از جراح خود تقاضا می کنند تا بینی آنها کاملا طبیعی باشد و فرم نهایی بینی به گونه‌ای باشد که مشخص نشود روی آن عمل جراحی بینی صورت گرفته ‌است.
افرادی که تمایل به جراحی بینی دارند باید این نکته را مد نظر بگیرند که زیبایی صورت آنها در گرو تناسب بین بینی و سایر اجزای صورت آنهاست و اگر درخواست هایی مانند زیاد کوچک کردن بینی داشته باشند این تناسب از بین می رود .
در عمل جراحی بینی طبیعی و نرمال ساختار بینی به میزان زیادی دست کاری نمی شود و تنها ایرادات بینی مانند قوز، پهنای زیاد، کجی و افتادگی رفع می شود همین طور مشکلات تنفسی شما را برطرف می کند.
اگر شما بینی گوشتی یا استخوانی دارید فرقی نمی کند و در هر دو حالت می توانید از پزشک خود درخواست عمل بینی طبیعی داشته باشید.
در هر حال بینی طبیعی بهترین انتخاب برای جذابیت بیشتر چهره شماست زیرا هارمونی درست و دقیق براساس اجزای صورت شما ایجاد می کند و زیبایی طبیعی با رفع برخی نواقص بینی به چهره شما می بخشد.
انتخاب جراح حاذق و با تجربه مهم ترین بخش از عمل جراحی است و برای انجام جراحی طبیعی بینی باید مشخصات صورت شما مشخص شود. طول و عرض صورت، نوع گردی صورت، برجستگی چانه، سایز گونه ها و چشمها همگی مواردی هستند که جراح باید در نظر بگیرد.
جراح بینی طبیعی باید شناخت خوبی از استانداردهای زیبایی داشته باشد و بتواند مهارت رینوپلاستی خود را با استانداردهای زیبایی و خواسته بیمار تلفیق کند.
پس در انتخاب خود دقت کنید.
برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با مطب دکتر مهدی غلامی در مشهد در ارتباط باشید.

دیدگاه خود را بنویسید

هجده + دوازده =