زیبایی خود به تنهایی همه چیز است

آدرس: احمد آباد، نبش ملاصدرا 2، ساختمان سپهر صدرا، واحد 5

  • تلفن تماس : 38414605 - 051
  • تلفن همراه منشی: 09058912899

تاثیر لیفت شقیقه در زیبایی و عوارض آن

لیفت شقیقه در مشهد

تاثیر لیفت شقیقه در زیبایی و عوارض آن

لیفت شقیقه

افتادگی پوست ناحیه شقیقه می‌تواند باعث افتادگی گوشه چشم‌ها و ابروها شده و اثری نامطلوب بر روی ظاهر چشم‌ها می‌گذارد در نتیجه برای جوان‌سازی قسمت یک سوم بالایی صورت (یعنی قسمت بیرونی چشم‌ها، قسمت بیرونی ابروها و پیشانی و قسمت بالایی گونه‌ها) از لیفت شقیقه (کشیدن شقیقه) که نام دیگر آن لیفت تمپورال (Temporal Lift) است استفاده می کنند، این عمل زیبایی به وسیله تکنیک‌های تخصصی، شقیقه را به آرامی لیفت کرده، پوست این ناحیه را کشیده و خطوط پنجه‌کلاغی را از بین می‌برد.
کشیدن پوست شقیقه، باعث می شود حالت پیری چهره رفع شود و چهره خوشحال و شاداب تر به نظر بیاید می‌کند.
این عمل برای افراد بالای ۲۳ سال و افرادی که دارای بیماری های خاص نباشند و داروهای خاصی مصرف نکنند همین طور افرادی که نیاز به لیفت ابرو ندارند و تنها می خواهند دم ابروی خود را بالا بکشند همین طور افرادی که به‌طور ارثی دچار افتادگی در پوست شقیقه و گوشه‌های ابرو هستند.
شما می توانید لیفت شقیقه را به تنهایی انجام دهیداما اگر همراه با لیفت پیشانی و لیفت میانی صورت انجام شود، نتایجی بسیار مطلوب‌تر و رضایت ‌بخش‌تری را ایجاد می کند.
این نوع لیفت انواع مختلفی دارد که از جمله آنها می توان به لیفت پوست شقیقه (برای افرادی که افتادگی پوست کمتری دارند)، لیفت پوست و بافت زیرین (SMAS) که هم پوست و هم قسمتی از بافت زیرین پوست را مورد هدف قرار می‌دهد و لیفت ساب پریوستئال (MACS) که بافت‌های عمیق‌تر را مورد هدف قرار می‌دهد اشاره کرد.
می‌توان برای درمان اختلالات و مشکلات پوستی مانند اسکارها و لک‌ها، شیوه‌های جراحی لیفت را با شیوه‌های غیر جراحی مانند تزریق ژل، تزریق بوتاکس، لایه‌برداری شیمیایی پوست و درمان‌های لیزری ترکیب کرد. گاهی اوقات جهت دستیابی به نتایج بهتر و تسریع روند بهبودی از تزریق چربی و پلاکت خون خود فرد نیز استفاده می‌شود.

عوارض عمل زیبایی لیفت شقیقه:

  • واکنش‌های موقت بیهوشی
  • درد
  • کبودی
  • ورم
  • ماندن اثر زخم
  • بی حسی موقتی
  • کند بودن روند بهبودی

 

پس از جراحی لیفت شقیقه باید به طور منظم در جلسات پیگیری درمان شرکت کنید تا روند بهبودی شما تحت نظر بوده و از بروز هرگونه مشکل جلوگیری شود. بخیه‌های جراحی پس از ۷ الی ۱۰ روز کشیده می‌شوند
برای کسب اطلاعات بیشتر با مطب دکتر مهدی غلامی در مشهد تماس بگیرید


دیگر مقالات در مورد تاثیر لیفت شقیقه در زیبایی و عوارض آن

 

دیدگاه خود را بنویسید

شانزده − دو =