زیبایی خود به تنهایی همه چیز است

آدرس: احمد آباد، نبش ملاصدرا 2، ساختمان سپهر صدرا، واحد 5

  • تلفن تماس : 38414605 - 051
  • تلفن همراه منشی: 09058912899

چه مشکلاتی ممکن است با درمان ایمپلنت همراه باشد؟

مشکلات ایمپلنت دندان (ایمپلنت در مشهد)

چه مشکلاتی ممکن است با درمان ایمپلنت همراه باشد؟

یکی از مهم ترین عوارض و مشکلات ایمپلنت مشکل پس زدن ایمپلنت است که ناشی از عدم رشد و شکل‌گیری صحیح استخوان اطراف ایمپلنت می باشد در ابتدا این تحرک ممکن است خیلی کم باشد، اما با گذشت زمان وقتی یکپارچگی استخوانی ایمپلنت و استخوان به خوبی شکل نگیرد حس خواهید کرد که ایمپلنت شل و لق است و حتی ممکن است هنگام جویدن یا صحبت کردن از جا دربیاید. یکی از نشانه های ایمپلنتی که کاملاً مشکل‌دار است این است که همیشه تکان می‌خورد و شل است.

عواملی که می تواند باعث یک ایمپلنت ناموفق شود:

مشکلات لثه مانند عفونت های لثه، استعمال دخانیات چون باعث می‌شود جریان خون به سمت لثه‌ها کاهش پیدا کند و فرآیند بهبود با تاخیر انجام شود، استخوان فک ناکافی یعنی فک به اندازه‌ی کافی استخوان دارد یا نه، مشکلات پزشکی مانند بیماری های خود ایمنی، مصرف برخی داروها، بهداشت ضعیف دهان، جراح بی تجربه هم از عواملی هستند که می توانند باعث یک ایمپلنت ناموفق شوند
نکته مهم این است که ۴۸ ساعت بعد از ایمپلنت را باید بسیار جدی بگیرید. گاز استریل روی دندان را تا یک ساعت بر ندارید و تنها در صورت خونریزی شدید آن را عوض کنید. خارش، خونریزی و تورم و درد بعد از ایمپلنت در روزهای اول طبیعی است و حتی نشانه مثبتی از بهبود محل ایمپلنت است.
و نکته مهم دیگر رعایت بهداشت صحیح دهان و دندان است
شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با مرکز درمانی دکتر مهدی غلامی در مشهد در ارتباط باشید

دیدگاه خود را بنویسید

3 + دو =