زیبایی خود به تنهایی همه چیز است

آدرس: احمد آباد، نبش ملاصدرا 2، ساختمان سپهر صدرا، واحد 5

  • تلفن تماس : 38414605 - 051
  • تلفن همراه منشی: 09058912899

رضایت از جراحی زیبایی پلک (بلفاروستی) مراجعه کننده عزیز – دکتر مهدی غلامی

چشم ها مهم ترین عضو صورت شما هستند و می توانند حالات مختلف شما را نشان دهند و پف دور چشم و یا افتادگی پلک و ابرو می تواند چهره شما را مسن تر و خسته تر نشان دهد.
چشم‌ها و پلک‌ها زودتر از سایر اجزای بدن علایم پیری را نشان می‌دهند و به غیر از خستگی و بیماری های کلیوی و قلبی بالا رفتن سن می تواند از عوامل پف چشم ها باشد .
عمل جراحی پلاستیک پلک‌ ها که اصطلاحاً بلفاروپلاستی نامیده می‌شود برای برداشتن پُف پلک‌ها و پوست اضافی آنها طراحی شده و هدف اصلی آن جوان ساختن چهره افراد است .
در واقع جراحی پف زیر چشم همان برداشتن کیسه های چربی زیر چشم است که باید در نظر داشته باشید این روش نمی تواند حلقه های تیره زیر چشم ها را برطرف کند یا ابروهای افتاده را لیفت کند و یا چین و چروک ها و خطوط پنجه کلاغی اطراف چشم شما را حذف کند.
تغییرات بافتی و پوستی را نیز مانند افزایش سن نمی توان متوقف کرد برای انجام این عمل در پلک فوقانی، برش ظریفی ایجاد می شود، در پلک تحتانی چنانچه پوست اضافه نباشد و فقط پف آلودگی در نتیجه بیرون زدگی چربی باشد، از طریق داخل پلک تحتانی عمل خواهد شد و هیچ گونه بخیه ای نخواهد داشت. در صورت وجود پوست اضافی، برش در زیر خط مژه ها و در محلی خواهد بود که آثاری بر جای نمی گذارد.
پس با افزایش سن و اینکه نمی توان جلوی تغییرات پوستی را گرفت ممکن است کمی در اطراف چشم های شما با گذشت بیشتر زمان تغییراتی ایجاد شود.

 

اینستاگرام: https://www.instagram.com/dr_gholami_omfs

تلگرام: https://t.me/DrMahdiGholami

You may also like

دیدگاه خود را بنویسید

هشت + 3 =

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share